Pelikaan doet mee met de Rabobank Clubkas Campagne 2019!

Clubkas logoRabobank Drechtsteden organiseert in 2019 opnieuw de Rabobank Clubkas Campagne. Deze actie is dé manier voor de vereniging om geld in te zamelen. Ook Pelikaan doet mee aan de clubkasactie van de Rabobank. Het bedrag, dat in onze clubkas vloeit, wordt volledig gestort in “onze spaarpot” voor de aanschaf van een voetbalkooi. (met de bijdrage van de Rabo zijn we bijna zover om de kooi te realiseren)

Stemmen nodig
Particuliere leden van Rabobank Drechtsteden kunnen in 2019 tussen 23 maart en 18 april stemmen op de club, die naar hun idee een extraatje verdient. Elk lid mag drie stemmen uitbrengen, waarvan maximaal 2 op dezelfde club. Hoe meer leden van de bank op Pelikaan stemmen, hoe hoger het bedrag, dat de Rabobank dit voorjaar op onze rekening stort. Dus stem op ons!

Steun onze clubkas
Ben jij klant én lid van Rabobank Drechtsteden? Stem dan eind maart op onze club en help mee om onze droom te verwezenlijken! Als je particulier lid bent van de Rabobank krijg je rond 23 maart een stemcode thuisgestuurd van de Rabobank. Hiermee kun je op onze club stemmen via www.rabobank.nl/drechtsteden.

Wil je meer weten over de Clubkas Campagne of over het lidmaatschap van de Rabobank? Kijk dan op www.rabobank.nl/drechtsteden.

 • ING Bank N.V.
 • LC Packaging
 • Proserve Managed & IT Solutions
 • SAA Overvliet Assurantiemakelaars
 • Ames
 • P.W.M. Dakbedekking bv
 • Vergeten Kind
 • Fruitfactor
 • AGS Products B.V.
 • Parabel
 • Dutch Networks
 • Goulooze Hoveniers
 • de Hypotheek Adviseur
 • Sport Centrum Dordrecht
 • W.N. Monster Holding BV
 • Rietdijk Rotterdam
 • YouSportz
 • Vorex
 • Lintner
 • Obreen Drukkerij
 • Leden GoodLife
 • Flexurance Groep
 • Finaal Adviesgroep
 • ESJ Financial Engineering
 • Buro RUW
 • Wema Tijdelijke Ruimte BV
 • Jumbo Zwijndrecht
 • Ministerie van Visuele Zaken
 • Brandyourwear
 • Good Words
 • De Roon Administratiekantoor
 • O. Slokkers Maritiem BV
 • Delta Metaal
 • Euro Aluminium b.v.
 • DARI
 • MotracLinde
 • Florizz
 • Sport Signing
 • Amega Groep
 • Nuy Holding BV